ساخت و ساز آنلاین - نظام مهندسی - اخبار سازندگان ساختمان - اخبار ساخت و ساز - اخبار مصالح ساختمانی - اخبار راه و شهرسازی - اخبار تشکل های ساختمان سازی - اخبار شهرداری - اخبار معاملات املاک -

رونق اقتصادي ۷۰ صنف با تحقق ساخت يک ميليون مسکن در سال/ فعاليت عادلانه همه با راه اندازي سامانه ستاد دولت الکترونيک

رئيس اتحاديه تاسيسات مکانيکي ساختمان تهران ساخت يک ميليون مسکن در سال را معجزه اي براي رونق اقتصادي بيش از ۷۰ صنف فعال در کشور برشمرد و اظهار داشت: وعده رياست جمهوري که يقيناً محقق مي شود، صنوف بسياري را رونق بخشيده و قشر عظيمي از کارگران، کارمندان و متخصصين را فعال خواهد کرد. اين حجم عظيم از فعاليت اقتصادي، خدماتي و توليدي خود منجر به ايجاد چرخه بزرگ اقتصادي خواهد شد. با رونق صنعت ساختمان به عنوان صنعت مادر هزاران نفر مشغول به کار و فعاليت مي شوند.

به گزارش ساخت و ساز آنلاین: محمد نيرومند، رئيس اتحاديه تاسيسات مکانيکي ساختمان تهران در ادامه تاکيد کرد: صنف تاسيسات مکانيکي ساختماني قلب هر ساختماني است. از آنجايي که اعضاي اين صنف در پروژه هاي مسکوني براي لوله کشي هاي آب، گاز و موتورخانه هاي مجتمع ها مي توانند در کنار دولت همکاري نزديک داشته باشند بنابراين گردش و فعاليت اقتصادي در اين صنف نيز بيش از هر زمان ديگري مشاهده خواهد شد. همانگونه که در پروژه مسکن مهر تمامي تلاش مان را جهت همکاري با پيمان کاران بوده قطعا در اين پروژه عظيم نيز تلاش داريم تا همراهي و همکاري تنگاتنگي داشته باشيم.

وي با اشاره به راه اندازي سامانه ستاد گفت: حدود يک سال و اندي است که سامانه ستاد دولت الکترونيک راه اندازي شده است. هر شرکت يا ارگاني که بخواهد با پروژه ها همکاري کند در اين سامانه ثبت نام مي کند و به طور خودکار بدون نظر شخصي افراد، شرکت کنندگان را در مناقصات و مزايده ها شرکت مي دهد.

رئيس اتحاديه تاسيسات مکانيکي ساختمان تهران ادامه داد: سامانه ستاد اجازه استفاده از رانت و يا تصميمات شخصي پيمانکاران را از بين برده و همه به طور عادلانه مي توانند در اين فعاليت ها شرکت کنند. ازآنجايي که از راه اندازي اين سامانه مدت کوتاهي مي گذرد، مي توان با خيال راحت ثبت نام کرد و از بسياري از اتفاقات جلوگيري نمود.

نيرومند بيان داشت: در اين سامانه از ورود افراد غيرمتخصص و متخلف به پروژه ها که صادقانه کار مي کنند ، جلوگيري مي شود، چرا که در پروژه مسکن مهر شاهد ورود افراد غيرمتخصص به اين حوزه بوديم که از تعداد پرونده هاي شکايتي موجود در اتحاديه به اين واقعيت مي توان پي برد؛ اما سامانه مي تواند از بروز چنين تخلفاتي جلوگيري کند.

این مطلب را به اشتراک بگذارید:
Share on facebook
Share on twitter
Share on pinterest
Share on linkedin
0 0 رای ها
Article Rating
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x