ساخت و ساز آنلاین - نظام مهندسی - اخبار سازندگان ساختمان - اخبار ساخت و ساز - اخبار مصالح ساختمانی - اخبار راه و شهرسازی - اخبار تشکل های ساختمان سازی - اخبار شهرداری - اخبار معاملات املاک -

تزریق ۲۰۰۰ میلیارد تومان اعتبار به حوزه حمل و نقل اردبیل

اردبیل-وزیر راه و شهرسازی گفت: با هدف تکمیل زیرساخت‌های حمل و نقل دو هزار میلیارد تومان اعتبار در پروژه‌های خرد و کلان حوزه راه اردبیل هزینه می‌شود.

به گزارش ساخت و ساز آنلاین: رستم قاسمی بعد از ظهر جمعه در جلسه شورای اداری شهرستان نمین اظهار کرد: اعتبار تونل حیران به مبلغ ۴ هزار میلیارد ریال در این سفر تأمین شد. امیدواریم بخش حفاری تونل تا آخر سال به اتمام برسد. تا پایان سال آینده بتوانیم از این پروژه استفاده کنیم.

وی ادامه داد: مواردی که توسط مسئولان شهرستان گفته شد را به هیأت دولت منتقل خواهم کرد و وزرای مربوط اقدامات لازم را انجام خواهند داد.

قاسمی اظهار کرد: همه آنچه که گفته شد حق مردم است. دولت سیزدهم به عنوان دولت مردمی در تلاش است تا انتظارات مردم را برطرف کند.

وزیر راه و شهرسازی در ادامه افزود: در حوزه راه و شهرسازی که مسؤلیت بنده است، حدود ۲ هزار میلیارد تومان برای سه موضوع اصلی راه آهن، بزرگراه‌ها و راه روستایی استان پیش بینی کردیم. اجرای راه آهن اردبیل و میانه بیش هزار میلیارد تومان لازم دارد و طبق تقسیم بندی که انجام دادیم، سال آینده قطار به اردبیل می‌رسد.

وی بیان کرد: در حوزه راه استان اردبیل عقب ماندگی داریم که در این رابطه برای بزرگراه‌های استان اعتبار خوبی پیش بینی شد و به امید خدا بتوانیم پروژه‌هایی که در حال انجام است به افتتاح برسد ضمن اینکه اعتبارات لازم نیز پیش بینی شده که تا آذرماه در اختیار اداره کل راه و شهرسازی اردبیل قرار خواهیم داد.

رستم قاسمی ادامه داد: در خصوص راه روستایی علاوه بر اینکه در قانون بودجه پیش بینی شده است. در این سفر نیز سعی خواهیم کرد راه‌های روستایی را به جای خوبی برسانیم.

وی در ادامه سخنان خود گفت: موضوع مهمی که در دستور کار دولت است و رئیس جمهور هم مطرح کردند، مسکن است که جزو نیازمندی‌های جدی مردم نیز محسوب می‌شود که برنامه ریزی شده ظرف چهار سال آینده چهار میلیون مسکن برای دهک‌های نیازمند جامعه بسازیم و این کار حتماً شدنی است و برای آن نیز برنامه ریزی شده است. خواهش بنده از مردم این است که نیازمندان مسکن در سایت ثبت نام کنند تا ما برنامه ریزی لازم را برای تهیه زمین و تسهیلات لازم انجام بدهیم.

منبع:مهر

این مطلب را به اشتراک بگذارید:
Share on facebook
Share on twitter
Share on pinterest
Share on linkedin
0 0 رای ها
Article Rating
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x