ساخت و ساز آنلاین - نظام مهندسی - اخبار سازندگان ساختمان - اخبار ساخت و ساز - اخبار مصالح ساختمانی - اخبار راه و شهرسازی - اخبار تشکل های ساختمان سازی - اخبار شهرداری - اخبار معاملات املاک -

بسترسازي هاي مناسب؛ لازمه عملياتي شدن ساخت يک ميليون مسکن در سال/ براي تحقق وعده ها؛ بايد تا آخر پاي کار ايستاد

رئيس اتحاديه توليدکنندگان و تعميرکاران تجهيزات الکترونيکي و حفاظتي تهران لزوم بسترسازي براي عملياتي شدن وعده رياست جمهوري را بسيار ضروري دانسته و اظهار داشت: برنامه ريزي هاي دقيق و ايجاد بسترهاي مناسب در عملياتي شدن تمامي آمال ها و وعده ها مهم است، بويژه براي ساخت يک ميليون مسکن در سال که در نوع خود بيش از ۲۸۵ شغل و موجب اشتغال زايي بيش از ۱۲ درصد از بيکاري در کشور خواهد شد

به گزارش ساخت و ساز آنلاین: صادق فيض آبادي، رئيس اتحاديه توليدکنندگان و تعميرکاران تجهيزات الکترونيکي و حفاظتي تهران گفت: با توجه به اين که صنعت ساختمان صنعتي مولد است؛ لذا مي تواند جريان اقتصادي را مانند خون در رگهاي بدن انسان در کشور به جريان اندازد. با رونق صنعت ساختمان شرايط اقتصادي براي همگان خوب خواهد شد. توليد به حرکت واداشته و توزيع جوش و خروش مي يابد، اما بايد امکانات و مواد اوليه براي توليدات مورد نياز را در نظر گرفت، چرا که متاسفانه هنوز بخش هايي از مسکن مهر تامين نشده و نتوانسته اند تحويل بگيرند.

وي تاکيد کرد: پس بايد براي عملياتي شدن شعارها و عده ها با دقت و مسئوليت نگاه کرد. تمامي افرادي که در اين زمينه موثر هستند بايد تا پايان کار بمانند تا نتيجه بخوبي حاصل شود. براي ساخت يک ميليون مسکن سرمايه عظيمي به جريان خواهد افتاد و بسياري از افراد از اين پروژه توقع اميد دارند .

فيض آبادي در ادامه اضافه کرد: وقتي مي گوييم ۲۸۵ شغل رونق مي يابد؛ يعني بسياري از صنوف مشغول خواهند شد. براي ساخت يک واحد ۷۵ متري حدود ۱۸۷۵ هزار نفر مشغول به کار مي شوند اگر بتوانيم يک ميليون واحد مسکوني در سال بسازيم، سيل عظيمي از بيکاران را مشغول کرده و منبع درآمد بسيار خوبي براي کشور فراهم مي سازيم.

وي با بيان اينکه صنف تجهيزات الکترونيکي در اين پروژه ها نقش شايسته اي را ايفا خواهند کرد گفت: نصب و راه اندازي دوربين هاي مدار بسته در پروژه هاي عظيم و همچنين نصب سيستم هاي اعلان و اطفاي حريق که نقش پررنگي در امنيت و ايمني ساختمان ها دارند خود مقوله اي است که افراد زيادي را مشغول به کار خواهد کرد و منجر به گردش مالي عظيمي خواهد شد؛ چه براي توليدکنندگان يا توزيع کنندگان، متخصصان و کارگران در اين حيطه.

فيض آبادي افزود: نصب سيستم هاي حفاظتي امروزه جزو ملزومات هر ساختماني بخصوص ساختمان هايي با چهار طبقه بيشتر هستند. از سوي ديگر دولت در اجراي اين پروژه عظيم بايد تامين مواد اوليه و تامين قطعات مورد نياز از ديگر کشورها را نيز در نظر داشته باشد تا پروژه ها در نيمه کار تعطيل و يا نيمه تعطيل نشود.

این مطلب را به اشتراک بگذارید:
Share on facebook
Share on twitter
Share on pinterest
Share on linkedin
0 0 رای ها
Article Rating
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x