ساخت و ساز آنلاین - نظام مهندسی - اخبار سازندگان ساختمان - اخبار ساخت و ساز - اخبار مصالح ساختمانی - اخبار راه و شهرسازی - اخبار تشکل های ساختمان سازی - اخبار شهرداری - اخبار معاملات املاک -

ايجاد تحرک قوي در جامعه با محقق شدن وعده ساخت يک ميليون مسکن در سال/ کارخانجات توليدي شيشه جام آمادگي توليد در حد بالا را دارند

رئيس اتحاديه شيشه و آينه تهران با تاکيد بر اعتماد و اعتقاد به عملکرد دولت سيزدهم در وعده هاي داده شده به مردم بيان داشت: هزاران شغل، مستقيم و غيرمستقيم به صنعت ساختمان سازي مربوط مي گردد به همين لحاظ چنانچه وعده رياست جمهوري براي ساخت يک ميليون مسکن محقق شود شاهد تحرک قوي در جامعه نسبت به بکار گيري شاغلين خواهيم بود.

به گزارش ساخت و سازی آنلاین: محمدعلي قنبري، رئيس اتحاديه شيشه و آينه تهران گفت: به طور طبيعي هر فردي قبل از پذيرش مسئوليت وعده هايي را به ذي نفعان مي دهد از آنجايي که دولت سيزدهم دولتي مردمي است و در مدت کوتاهي که در مصدر اجرايي کشور نشسته توانسته در مسير اصلي قرار و به مردم خدمت کند، معتقدم به وعده خود مبني بر ساخت يک ميليون مسکن در سال عمل خواهد کرد.

وي ادامه داد: رياست جمهوري، قبل از پذيرش باز سنگين قوه اجرائيه کشور در مسئوليت هاي سابق کارنامه درخشاني نسبت به عملکرد هاي خود خصوصاً قوه قضائيه داشته اکنون که يکي از وعده هاي ارائه شده به ملت موضوع ساخت مسکن مي باشد اميد داريم وعده داده شده عملياتي شود.

قنبري مشاغل بسيار زيادي را بطور غيرمستقيم با صنعت ساختمان مرتبط دانسته و گفت: پس از ساخت و آماده سازي مسکن، مشاغل ديگري مانند فرش، لوستر، مبلمان و غيره به کار گرفته مي شوند؛ چنانچه شاغلين در اين کار مشارکت داشته باشند در اثر تلاش و قدرت بنيه، اقدام به خريد ضروريات زيستي خواهند کرد..

وي پتانسيل تامين شيشه و آينه مورد نياز براي راه اندازي صنعت ساختمان را بسيار عالي خوانده و تاکيد کرد: تهيه و تامين شيشه مورد نياز براي ساخت مسکن را ضمانت مي کنيم و هيچ گونه نگراني از بابت شيشه ساختمان و صنايع جانبي آن در کشور وجود نداشته و کمبودي احساس نمي شود.کارخانجات توليدي شيشه جام آمادگي توليد در حد بالا را دارند.

رئيس اتحاديه شيشه و آينه تهران افزود: با توجه به شناختي که از توليدات داخل کشور دارم و بارها متذکر شده ام کارخانجات توليد شيشه جام در حد خودکفايي کامل قرار دارد و علاوه بر مطلب فوق حدود ۴۰ درصد صادرات در طول سال به کشورهاي مختلف دارند، لذا چنانچه مصرف داخلي بشدت هم بالا برود مي تواند صادرات را مديريت و مصرف داخل را تامين کند.

وي تصريح کرد: خوشبختانه بارها اعلام کرده ايم کمبودي در رابطه با مواد اوليه در کشور وجود ندارد و چنانچه اقدام به ساخت مسکن گردد با تجربه اي که اينجانب دارم شاهد رونق بازار مسکن و کسب و کار در ابعاد مختلف خواهيم بود.

این مطلب را به اشتراک بگذارید:
Share on facebook
Share on twitter
Share on pinterest
Share on linkedin
0 0 رای ها
Article Rating
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x